kopia3.jpg

KATOWICE I ŚLĄSK ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ

 

Wywiad z Piotrem Pietraszem, przewodniczącym PiS w Katowicach - kandydatem nr 4 na liście wyborczej do Sejmu RP

 

- W tych wyborach kandydujesz z 4 miejsca. Dla osób niezorientowanych w polityce i części mediów lewicowo-liberalnych ta pozycja była zaskoczeniem.
   Spędziłem 10 lat na solidnej pracy na rzecz sukcesu PiS a wcześniej 9 lat w Porozumieniu Centrum. Po rozbiciu klubu radnych PiS w radzie miasta Katowice (powstało koło Polski Plus) odbudowałem w ostatniej kampanii samorządowej pozycję PiS w Katowicach odtwarzając utracone koło radnych, funkcję wiceprezydenta miasta i udział we władzy wykonawczej. Zablokowałem próbę wykorzystania kampanii samorządowej do akcji promocyjnej PJN za pośrednictwem kandydatury Andrzeja Sośnierza na prezydenta Katowic. Ktoś docenił moją pracę na rzecz partii.

Więcej…
 

CENTRUM   NAUKI   W   KATOWICACH

 

     27.08 br. rada miasta Katowice podjęła uchwałę intencyjną w sprawie lokalizacji Centrum Nauki im.Curie-Skłodowskiej w naszym mieście. Uchwała została przyjęta mimo próby zerwania quorum przez radnych PO, którzy nie wzięli udziału w głosowaniu. Tego samego dnia przewodniczący rady miasta Katowice w ramach swojej pracy podpisał list intencyjny w sprawie lokalizacji centrum nauki w ... Chorzowie.

Więcej…
 

 

 

 

RADNI PIS W SPRAWIE MUZEUM POWSTAŃ ŚLĄSKICH

          28.03 br. radni PiS w Katowicach złożyli do Prezydenta Katowic interpelację w sprawie możliwości przejęcia dawnego Domu Powstańca na potrzeby Muzeum Powstań Śląskich.

Więcej…
 

    Złożenie kwiatów pod pomnikiem Wojciecha Korfantego po koferencji w 90 rocznicę Powstań Śląskich w dniu 29.04.2011 r. Od lewej: radny Katowic Wiesław Mrowiec, poseł Maria Nowak, radni Katowic Piotr Pietrasz i Krystyna Panek oraz senator Bronisław Korfanty.

 

 

 

 

 

90 ROCZNICA POWSTAŃ ŚLĄSKICH

         29.04 br. w konferencji naukowej "Poszli chłopcy z jednego familoka" poświęconej 90 rocznicy Powstań Śląskich licznie uczestniczyli członkowie katowickiego PiS oraz Katowickiego Klubu "Gazety Polskiej". Organizatorami konferencji byli poseł Maria Nowak oraz Klub Myśli Politycznej im.Lecha Kaczyńskiego w Chorzowie. Obecni byli liczni członkowie PiS w Katowicach w tym radni Piotr Pietrasz, Wiesław Mrowiec i Krystyna Panek.

Więcej…
 

 

 
«PoczątekPoprzednia123456NastępnaOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL