kopia3.jpg

RADNI PIS W SPRAWIE MUZEUM POWSTAŃ ŚLĄSKICH

          28.03 br. radni PiS w Katowicach złożyli do Prezydenta Katowic interpelację w sprawie możliwości przejęcia dawnego Domu Powstańca na potrzeby Muzeum Powstań Śląskich.

Więcej…
 

    Złożenie kwiatów pod pomnikiem Wojciecha Korfantego po koferencji w 90 rocznicę Powstań Śląskich w dniu 29.04.2011 r. Od lewej: radny Katowic Wiesław Mrowiec, poseł Maria Nowak, radni Katowic Piotr Pietrasz i Krystyna Panek oraz senator Bronisław Korfanty.

 

 

 

 

 

90 ROCZNICA POWSTAŃ ŚLĄSKICH

         29.04 br. w konferencji naukowej "Poszli chłopcy z jednego familoka" poświęconej 90 rocznicy Powstań Śląskich licznie uczestniczyli członkowie katowickiego PiS oraz Katowickiego Klubu "Gazety Polskiej". Organizatorami konferencji byli poseł Maria Nowak oraz Klub Myśli Politycznej im.Lecha Kaczyńskiego w Chorzowie. Obecni byli liczni członkowie PiS w Katowicach w tym radni Piotr Pietrasz, Wiesław Mrowiec i Krystyna Panek.

Więcej…
 

 

 

 

PIS ZA BUDŻETEM NA 2011

    31.01.2011 r. Rada Miasta Katowice jednogłośnie uchwaliła budżet miasta.   Radni PiS głosowali za projektem przedłożonym przez prezydenta Piotra Uszoka

Czytaj artykuł PiS za budzetem na 2011
 

  

Mariusz Skiba w Fakcie

          19.02.2011 r.   Katowicka wkładka dziennika   "Fakt"    opublikowała materiał poświęcony interpelacji naszego radnego   Mariusza Skiby   w sprawie budowy dróg ułatwiających dojazd z południa do centrum Katowic.

Czytaj artykuł Mariusz Skiba w Fakcie
 

KONFERENCJA GOSPODARCZA PIS

 

            31.01.2011 odbyła się w Warszawie organizowana przez Prawo i Sprawiedliwość Konferencja gospodarczo-społeczna pod hasłem "O Gospodarce, o Polsce, o Nas".   Była to pierwsza konferencja rozpoczynająca cykl spotkań poświęconych postulatom programowym PiS w sferze gospodarki oraz finansów publicznych.

Czytaj artykuł : Konferencja gospodarcza PiS
 
«PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL