kopia3.jpg

 

 

 

WYNIKI WYBORÓW W KATOWICACH

 

25.10.2015 r. PiS odniósł zwycięstwo w wyborach parlamentarnych. Niestety mandatów nie zdobyli kandydaci związani z PiS Katowice ani nasz kandydat do Senatu RP. Poprawiliśmy znacznie wynik w mieście ale jeszcze nie zwyciężyliśmy.

Więcej…
 

MARCIN WOLSKI POPIERA PIOTRA PIETRASZA

 

 

22.10.2015 r. w sali parafialnej parafii pw.św.Piotra i Pawła przy ul.Mikołowskiej 32 kandydat do Sejmu RP Piotr Pietrasz zorganizował spotkanie z Nadredaktorem Marcinem Wolskim. Słynny pisarz, publicysta i twórca kultowego "Polskiego Zoo" poparł kandydata PiS i poświęcił mu wiersz. Odbyło się wspólne czytanie fragmentu powieści Henryka Sienkiewicza traktującego co nasz wybitny pisarz sądził o Platformie Obywatelskiej. Obecnych na interesującym spotkaniu było 140 osób.

Więcej…
 

 

 

 

ANDRZEJ DUDA W KATOWICACH

 

Po dwóch spotkaniach mających charakter konferencji programowych w Oku Miasta kandydat na Prezydenta RP dr Andrzej Duda spotkał się z szerszą grupą sympatyków w siedzibie NSZZ "Solidarność". W Dniu Święta Józefa Robotnika wygłosił przemówienie poświęcone znaczeniu pracy i Śląska.

 

 

Kandydat rozpoczął wizytę od udziału we mszy świętej w kościele pw.św.Józefa na Załężu. Andrzej Duda gościł również na jarmarku przy kościele i spotkał się z bardzo żywymi i pozytywnymi reakcjami katowiczan. Następnie kandydat dotarł do szczelnie wypełnionej sali konferencyjnej im.Lecha Kaczyńskiego w siedzibie Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ ''Solidarność" przy ul.Floriana. Po złożeniu kwiatów kandydat wygłosił wystąpienie na temat znaczenia pracy i Śląska.

 

Kandydat na prezydenta RP Andrzej Duda w Katowicach przedstawił założenia swojego planu dla Polski: TAK dla Unii Europejskiej, ale przede wszystkim TAK dla takich działań, aby wreszcie Polacy mogli żyć tak jak żyją ludzie na Zachodnie w tzw. starej Unii Europejskiej. Zdecydowanie przeciwstawił się także propozycjom dekarbonizacji przemysłu. "Mamy węgla do wydobycia jeszcze na 200 lat"

"Śląsk dla całej Polski jest symbolem Polski dostatniej, etosu pracy" - powiedział Andrzej Duda. Dodał, że Śląsk jest także miejscem dotkniętym przemianami, w czasie których ucierpieli ludzie na skutek utraty tysięcy miejsc pracy. Jednym z przykładów takich miejscowości jest Bytom.

 

 

 

 

 


Radni  ubiegłej kadencji i wiceprezydent Michał Luty.

W drugiej turze głosujemy na Andrzeja Sośnierza.

 

 

 

Do Rady Miasta Katowice z listy PiS zostali wybrani:

Mariusz Skiba,        Bartosz Wydra,       Piotr Pietrasz,

Michał Luty,       Jacek Piwowarczuk    i    Krystyna Panek.

 
«PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL